Aktuality

článkov
 • Tlačová správa: Národné podnikateľské centrum zabezpečí komplexnú podporu malého a stredného podnikania

  Prepojiť akademické inštitúcie a komerčnú sféru má nový národný projekt Podpora zriadenia a rozvoja Národného podnikateľského centra na Slovensku – I. etapa (ďalej NPC), ktorý od 20. mája t. r. realizuje v Bratislavskom kraji Centrum vedecko-technických informácií SR v spolupráci so Slovak Business Agency (SBA) v rámci Operačného programu Výskum a vývoj z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

 • Ako uľahčiť život malým a stredným podnikom?

  Čo očakávajú malé a stredné podniky v Európe od budúcej politiky EÚ? Toto je hlavná otázka konzultácie, ktorú dnes Komisia začala s cieľom zlepšiť iniciatívu EÚ „Small Business Act“.

 • Rozbehnite svoje podnikanie s mikropôžičkou!

  Chcete rozbehnúť svoje podnikanie, ale nemáte dostatok prostriedkov? Pôžička v banke nemusí byť pre začínajúceho podnikateľa ľahko dosiahnuteľná. Je tu však možnosť získať prostriedky na podporu podnikania v rámci mikropôžičkového programu.

 • Kooperačné podujatie MODDOM 2014

  Podnikáte v oblasti drevárskeho, nábytkárskeho priemyslu a bytových doplnkov a hľadáte nového obchodného partnera? Slovak Business Agency Vás v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network pozýva na bezplatné kooperačné podujatie, ktoré sa bude konať 16. októbra 2014 počas veľtrhu MODDOM - Nábytok a bývanie v priestoroch bratislavskej Incheby. Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte tak nielen potenciálnych partnerov, ale i vstupenky na veľtrh zdarma.