Chcem podnikať

Aktuality

 • Natália Gapľovská z Luminia: Do Paríža nás dostal startupový program SBA

  Ambasádormi projektu CORD sa stali zástupcovia úspešných slovenských a maďarských spoločností, ktorých úlohou je zdieľanie svojich skúseností a príkladov dobrej praxe s využitím služieb na podporu podnikania, ale aj zo svojej podnikateľskej činnosti. Jednou z amabasádoriek je aj Natália Gapľovská, zakladateľka spoločnosti Luminia.

 • Ružinovské Echo o SBA:Tímové Motivačné Aktivity

  Naša spolupráca s ružinovským časopisom Echo pokračuje. Tentokrát vyspovedali niekoľkých z našich klientov, ktorí sa zúčastnili "Tímových motivačných aktivít". Je to jedna zo služieb, ktoré NPC bezplatne ponúka firmám a podnikateľom, ktorí hľadajú spôsob ako zlepšiť tímovú spoluprácu a komunikáciu vo svojej firme.

 • Kontakt - Kontrakt počas Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne

  Využite jedinečnú príležitosť a zvýšte konkurencieschopnosť vašej firmy počas Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne. Nevynechajte pravidelné a úspešné b2b kooperačné podujatie Kontakt-Kontrakt, na ktoré sa v roku 2018 zaregistrovalo takmer 180 účastníkov.

 • Jana Knoppová zo Sensoneo: Aj pomoc od SBA nás dostala na nové trhy v zahraničí

  Ambasádormi projektu CORD sa stali zástupcovia úspešných slovenských a maďarských spoločností, ktorých úlohou je zdieľanie svojich skúseností a príkladov dobrej praxe s využitím služieb na podporu podnikania, ale aj zo svojej podnikateľskej činnosti. Jednou z amabasádoriek je aj Jana Knoppová, marketingová manažérka spoločnosti Sensoneo.