Hľadáme najlepšie riešenia v oblasti cirkulárnej ekonomiky. Zapojte sa do súťaže o MOVECO Innovation Award 2019

Projekt MOVECO (Dunajský nadnárodný program) udelí inovačnú cenu MOVECO Innovation Award 2019 produktom a službám z oblasti cirkulárnej ekonomiky. Prihlášku do MOVECO Innovation Award si môžete podať, ak sú vaše výrobky a služby vyrobené a/alebo navrhnuté v súlade s konceptom cirkulárnej ekonomiky.

 

Cieľom konceptu cirkulárnej ekonomiky je dosiahnuť čo najdlhšie udržanie materiálov a ich hodnoty v ekonomike, šetriť prírodné zdroje a znižovať tak ľudský dopad na planétu. Jeho súčasťou sú aj zmeny vo výrobe, spotrebe a narábaní s odpadmi.

Podmienkou zaradenia do súťaže je dostupnosť produktov a služieb na trhu (nemôže ísť o výrobky a služby, ktoré ešte neboli uvedené na trh).

Výhercovia súťaže a ich produkty resp. služby budú prezentované v médiách v krajinách Dunajského regiónu. Ocenenie podporí výrobky a služby navrhnuté v duchu cirkulárnej ekonomiky a udržateľného dizajnu pre budúcnosť. Víťazné spoločnosti a biznis modely tak budú predstavené širšiemu publiku naprieč desiatimi európskymi krajinami.

Podať prihlášku do súťaže si môžete na webstránke:

www.cleantech-cluster.at/moveco

Stačí, keď sa zaregistrujete a vyplníte základné údaje o vašej firme.

Zapojenie do súťaže je bezplatné a online žiadosť môžete posielať do 15. februára 2019. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutoční počas záverečnej konferencie projektu MOVECO v máji 2019 v rakúskom Linzi.

 

Kontaktné osoby:

 

Tomáš Kolenčík

Manažér medzinárodných aktivít

0944 323 010

kolencik@sbagency.sk

 

Denisa Rášová

Manažérka medzinárodných aktivít

02 20 363 172

rasova@sbagency.sk