Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?

27.marec 2017

 

Podujatie Innovation Day je určené pre širokú verejnosť, najmä pre nádejných podnikateľov, ktorí chcú využiť maximum príležitostí, ktoré ponúkajú moderné technológie.

Dňa 27. marca sa v priestoroch Slovak Business Agency (SBA) uskutoční podujatie Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?. Toto podujatie je určené záujemcom o podnikanie z radov širokej verejnosti, ktorí chcú využiť príležitosti internetu a online priestoru na naštartovanie svojho vlastného podnikania.

Okrem doobedňajšej diskusie so zástupcami verejného sektora na tému inovácií a internetovej ekonomiky na Slovensku sa účastníci môžu tešiť aj na obsahovo bohatý popoludňajší program, v ktorého rámci zástupcovia spoločností MasterCard, Online Toro a Uber prednesú prezentácie o rôznych aspektoch podnikania v digitálnom priestore:

  • Online platby: Aké benefity prináša terminalizácia a online platby?
  • Online marketing: Ako využiť nástroje digitálneho marketingu a zabezpečiť rast podniku?
  • Komunikácia: Ako zvoliť efektívnu firemnú komunikáciu a marketingové stratégie?

Vstup na podujatie je voľný, treba sa však vopred zaregistrovať cez prihlasovací formulár.

Detailný program

 

 

Podujatie organizuje inštitút Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) v spolupráci s SBA a Americkou obchodnou komorou na Slovensku. Projekt sa realizuje v rámci programu Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky na podporu internetovej ekonomiky. Jeho cieľom je zlepšiť podmienky na využívanie online nástrojov a popularizovať internetovú ekonomiku tak, aby vďaka zavedeniu elektronických nástrojov široká verejnosť mala možnosť zvýšiť šancu na presadenie inovatívnych a konkurencieschopných nápadov na trhu, vrátane medzinárodných trhov.