Kooperačné podujatie FOR ARCH 2017 zamerané na stavebníctvo, remeselnícke odvetia

22.september 2017

Slovak Business Agency v spolupráci s českým partnerom siete Enterprise Europe Network (EEN) pri Centru pro regionálny rozvoj České republiky a ABF, a.s. 

si Vás dovoľujú pozvať na Kooperačné podujatie FOR ARCH 2017.

Hlavným partnerom projektu je EEN Handwerkskammer Dresden. Po úspešných ročníkoch česko-nemeckých obchodných rokovaniach, tento rok sa podujatia zúčastnia firmy z celej Európy.

Termín a miesto: 22.9.2017, PVA Expo Praha – Letňany

FOR ARCH - s viac ako 25 ročnou tradíciou  je jedným z najväčších a najviac navštevovaných veľtrhov zo stavebného sektora v Českej republike.  Veľtrh predstavuje všetky stavebné sektory ako stavebné stroje a dodávky, zariadenia a technológie, stavebný materiál.

Podnikáte v stavebníctve a ponúkate spoluprácu zahraničným firmám, hľadáte nové kontakty na európskom trhu, uvažujete o rozšírení svojich aktivít v SRN a Europe?

Sektorové zameranie:

Výstavba budov; Architektonické, projektové a konštrukčné inžinierske služby; Stavebné materiály, údržba, rekonštrukcia a modernizácia;  Stavebné montážne práce; Elektrická inštalácia; Obklady a murárske práce; Podlahy, Výroba schodov, Bazény & sauna; Kúrenie + komínové konštrukcie;  Reštaurovanie a kultúrne dedičstvo; Doprava a logistika.

Registračné poplatky: účasť zdarma

Termín prihlásenia: do 15.8 2017

Webová stránka projektu http://forarch2017.talkb2b.net/  

 

Kontakt: Oľga Némethová, SBA,  E-mail: nemethova@sbagency.sk, tel.: 02/20363270