Nestrácaj čas a rozbehni svoj biznis už počas školy!

Príďte sa inšpirovať príbehmi mladých podnikateľov z Košíc, ktorí rozbehli svoj biznis už počas štúdia na vysokej škole. Aké boli ich začiatky a ako si postupne vybudovali úspešný biznis? Každý z našich hostí sa s vami podelí o svoju osobnú skúsenosť z rôznych oblastí podnikania.

Súčasťou programu bude okrem diskusie aj neformálny priestor po diskusii vyčlenený na bližšie zoznámenie sa s hosťami. Zároveň sa dozviete, aké formy podpory vám môže poskytnúť Národné podnikateľské centrum v Košiciach.

Kto prijal pozvanie?

Štefan Hric - riaditeľ agentúry CREATIVE PRO v Košiciach, ktorý sa po rokoch zbierania skúseností v rozmanitých pracovných oblastiach vrátil ku projektu z vysokej školy a dnes vedie úspešnú košickú pobočku. Aktuálne získala agentúra pod jeho vedením dve ocenenia v rámci Best Event Awards World Festival. Úspech jej priniesla spolupráca s letiskom Košice na projekte “Z Košíc okolo sveta za 80 hodín”.

Radovan Sidor – jeden zo zakladateľov spoločnosti DORAZ, ktorá do Košíc priniesla novinky ako Košický cyklokuriér, mobilné cyklokaviarne vlastnej výroby Doraz Café, či unikátnu kaviareň Nikola v Business centre Tesla. Aktuálne pracujú napríklad na spustení vlastnej pražiarne kávy svetovej kvality.

Danka Bodnárová – vyštudovaná architektka, ktorá sa pustila do podnikania v oblasti street food. Pred Kinom Úsmev na Kasárenskom námestí v Košiciach si otvorila food truck a v zrekonštruovanom konskom vozíku pripravuje hot-dogy z kvalitných surovín.

Ján Matajzík – spoluzakladateľ startupu Hipstersaurus Rex Apps (H.R.A.), ktorý sa zameriava na vývoj hier pre mobilné zariadenia. V súčasnosti pracuje s tímom na novej kvízovej hre Vip Trip Trivia. Tento rok sa startupu podarilo zvíťaziť v dvoch celoslovenských súťažiach – Slovak University Startup Cup v kategórii IT a mobilné technológie. Stali sa tiež víťazmi prestížnej súťaže Business Idea 2017 Nadácie Tatra banky.

 

Kedy?

30. novembra 2017, 9:30 – 12:30

Kde?

Spoločenský pavilón v Košiciach, Trieda SNP 61 – v rámci Medzinárodného veľtrhu vzdelávania PRO EDUCO

 

Registrovať sa môžete na tomto odkaze: https://goo.gl/forms/dLrOBjxdlLmjj6hw2

V prípade záujmu o registráciu skupiny prosím kontaktuje gallikova@sbagency.sk.

Ukončenie registrácie: 29.11.2017

Plagát na stiahnutie TU.

 

Motivačná aktivita, ako forma informačnej a popularizačnej aktivity, sa organizuje v rámci Národného projektu NPC v regiónoch.

Kód projektu ITMS2014+ 313030I870

PODMIENKY: Účastník musí byť fyzická osoba – nepodnikateľ s trvalým pobytom na území v 7 samosprávnych krajoch Slovenska, s výnimkou Bratislavského samosprávneho kraja. 

Výnimku tvoria študenti s trvalým pobytom na území BSK, ktorí sa preukážu platným potvrdením o dennom štúdiu na niektorej z univerzít / vysokých škôl / stredných škôl sídliacich a pôsobiacich na území 7 samosprávnych krajoch alebo cudzí štátni príslušníci, ktorí sa preukážu potvrdením / záznamom o prechodnom pobyte na území Slovenska.

Účasť je bezplatná.