Podnikateľská Fiesta 2019

Inovácie, ktoré hýbu podnikaním vo svete online a offline.

REGISTRÁCIA

Facebooková udalosť

BROŽÚRA

 

Na Podnikateľskej fieste sa nudiť nebudete. Nové trendy v podnikaní predstaví Michael Szatmary

AJ taká legenda, ako je stand-up komik Michael Szatmary vie, že stáť na mieste sa neoplatí. Snaží sa v sebe objaviť podnikateľský talent a sledovať trendy. Príďte diskutovať o inováciách v biznise na podujatie Podnikateľská fiesta, ktoré moderuje.

Ako využiť inovácie na rast svojho biznisu? Čo je nové vo svete podnikania online a offline? To sú témy dvoch panelových diskusií tretieho ročníka Podnikateľskej fiesty, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 26. septembra 2019 na pôde Slovak Business Agency v Bratislave. Príďte a nudiť sa určite nebudete. Postará sa o to nielen moderátor, ale najmä zaujímavé témy a kvalitní speakri.

Hlavným rečníkom podujatia je Jaro Zackokreatívec, podnikateľ a spoluzakladateľ TRIAD Advertising - reklamnej agentúry roka 2018. Prezradí, že robiť chyby pri štarte podnikania je normálne, ale aj to, že dnes sa dá rozbehnúť marketing aj bez veľkých peňazí.

Prvá časť panelových diskusií sa bude venovať biznis inováciám vo svete online. Od odborníkov z praxe sa dozviete, aké príležitosti priniesli podnikateľom e-kasy, ako môžete inovovať platobné možnosti pre svojich zákazníkov, alebo ako sa u nás darí platbám mobilmi. Na otázky bude odpovedať aj Martin Dolejš zo spoločnosti MasterCard alebo odborník na digitálne bankovníctvo Peter Ivanka zo spoločnosti Softec. Spýtať sa ich môžete napríklad aj to, do akej miery sú tieto novinky vlastne bezpečné.

Druhá časť diskusií priblíži trendy v tom reálnom, offline svete. Presvedčíte sa, že trvalá udržateľnosť už dávno nie je len vzdialená téma určená pre vedcov či eko-nadšencov, ale reálny trend, z ktorého môžete urobiť svoju konkurenčnú výhodu. Príde o tom porozprávať „Zero waste nadšenec“ Igor Losman zo spoločnosti METRO Cash & Carry, dvojica Martina Novotová a Martin Gajdoš, ktorí prevádzkujú predajňu potravín BEZOBALIS, a majiteľka cukrárne Mandlove Martina Grňová, ktorá napríklad rozváža svoje zero-waste koláče po Bratislave elektromobilom.

Príďte sa inšpirovať, ako robiť biznis ešte lepšie, a budete môcť ochutnať napríklad aj špeciality v podaní šéfkuchára spoločnosti METRO Vojta Artza pripravené podľa najnovších trendov. Stretneme sa 26. septembra 2019 o 13.00 hod. v Slovak Business Agency na Karadžičovej ulici 2 v Bratislave. Vstup na podujatie je voľný.

Podnikateľskú fiestu už tretí rok organizuje Slovak Business Agency spolu so spoločnosťou METRO, Združením mladých podnikateľov Slovenska, Združením podnikateľov Slovenska a agentúrou AMI Communications Slovakia. Podujatie je súčasťou kampane ku Dňu súkromného podnikania, ktorý pripadá v tomto roku na 8. októbra. Je preto takisto oslavou kreatívnej, no zároveň veľmi náročnej práce všetkých podnikateľov na Slovensku.

„Podpora obchodníkov a súkromných podnikateľov je pre spoločnosť METRO jednou z kľúčových aktivít. Sme preto veľmi radi, že Podnikateľská fiesta a Deň súkromného podnikania vstupujú v tomto roku už do svojho štvrtého ročníka, a prinášajú aj také aktuálne témy, ako je udržateľné podnikanie. Veríme, že nielen naša skúsenosť s filozofiou Zero Waste, ale aj skúsenosti iných podnikateľov presvedčia, že nové trendy prinášajú aj nové obchodné príležitosti,  vysvetľuje riaditeľ predajne METRO v Ivanke pri Dunaji Igor Losman.

V priebehu septembra a októbra zároveň organizátori pripravujú zaujímavé vzdelávacie podujatia aj pre podnikateľov v regiónoch. „Vzdelávanie, sledovanie trendov a v neposlednom rade aj networking – to všetko musí podnikateľ obsiahnuť nad rámec svojich každodenných povinností. Naším cieľom je podporiť prácu podnikateľov aj tým, že im prinesieme naše aktivity čo najbližšie. Veríme, že sa Podnikateľskej fiesty aj podujatí v regiónoch zúčastnia v čo najväčšom počte,“ dodáva Marián Letovanec, riaditeľ sekcie národných a medzinárodných programov SBA.

 

Program Podnikateľskej fiesty 2019

12:30 Registrácia účastníkov

13:00 – 13:10 Otvorenie

13:10 - 13:30 Jaro Zacko, podnikateľ a spoluzakladateľ TRIAD Advertising (reklamnej agentúry roka 2018) - Ako uspieť s online marketingom, ak ste malý alebo začínajúci podnikateľ

 

13:30 - 14:30 I. panel: Inovácie online

Martin Dolejš – Director business development CZ&SK MasterCard

Peter Ivanka – Account manager zo spoločnosti Softec

Patrick Melioris – Director of payment cards and cash department, ČSOB

Tomáš Poloma – hlavný štátny radca oddelenia bankovej legislatívy

 

14:30 - 15:00 Cooking show prezidenta SZKC a šéfkuchára METRO Vojta Artza so zameraním na inovácie vo varení

15:00 - 15:30  Case Study - Z offline do online, Business Factory - Lukáš Bartošek

 

15:30 - 16:30 II. panel: Inovácie offline

Igor Losman – store manager predajne METRO

Martina Novotová – spoluzakladateľka maloobchodnej bezobalovej predajne BEZOBALiS

Martina Grňová – majiteľka Mandlove Srdco

Katarína Hutyrová - spoluzakladateľka NOSENE

 

16:30 - 17:00 Ochutnávka produktov Mandlove Srdco vyrobených z kvalitných a čisto prírodných surovín udržateľným spôsobom

od 17:00  Networking