Remeslo je in: Tvoja budúcnosť je v tvojich rukách

Katastrofa! Kúpeľňa pod vodou, parkety sa zvlnili a povyskakovali, elektrina skratovala a zlikvidovala počítač aj televízor, omietka navlhla a s ňou aj kozub a kožená sedačka, ešte aj tie topánky sú zničené! Je to, akoby sa život opäť dostal do bodu nula... A presne tam by aj zostal, keby sme nemali remeslá!

Všetci to vieme, a preto sú remeslá aj v digitálnej dobe stále in! Dobrí remeselníci majú vybúkované na týždne i mesiace dopredu a my urobíme možné aj nemožné, aby sme sa v ich poradovníku dostali čo najvyššie. Remeselník je ten, na ktorého sa s dôverou obracajú známi i neznámi a ktorého dobrú prácu si potom vieme vážiť a oceniť.

Dôležitosť a hodnotu remesla si ceníme aj my v Slovak Business Agency, a preto sme sa spojili s ľuďmi zo Slovenského živnostenského zväzu. Zrodila sa spoločná kampaň REMESLO JE IN! a séria videí, z ktorých sa dozviete, ako to s tým remeslom vlastne je. Nejde o žiadne prázdne reči, majstri remesla vám priamo na kameru sami povedia, o čo ide. Vlastnú skúsenosť a múdrosť svojho cechu vám odovzdajú cez nový YouTube kanál a Facebookovú stránku kampane, ale aj na sociálnych sieťach Slovak Business Agency.