Ste začínajúci startup a máte záujem presadiť sa v Írsku? Ak áno, podujatie V4 Start ups Connect je pre Vás ako stvorené.

 

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Dubline v spolupráci s krajinami V4 organizuje V4 Start ups Connect event pre začínajúce micro spoločnosti (1 – 5 zamestnancov), ktoré majú záujem presadiť sa v Írsku a v zahraničí. Prihlásiť sa môžu odvážny podnikatelia z rôznych oblastí a odskúšať si svoj produkt, či službu aj na náročnom írskom trhu – odkiaľ je to už len na skok do USA, či ďalších regiónov sveta.

Účastníci budú mať možnosť predstaviť svoj produkt/službu (stánok a trojminútový pitch) pred odborníkmi a investormi pôsobiacimi vo významných írskych organizáciách, hľadajúcich zaujímavé nápady určené na ďalší rozvoj. V Írsku pôsobia už dnes prakticky všetky najvýznamejšie spoločnosti sveta a s približujúcim sa brexitom vplyv krajiny a jej trhu bude iba rásť. Preto nepremeškajte príležitosť ukázať sa na tomto veľmi zaujímavom trhu aj Vy s Vašim produktom.

Prihlásiť sa môžete v rámci Výzvy na prihlasovanie na medzinárodné alebo domáce podujatia v rámci komponentu 1 schémy na podporu startupov (2017-2020) iniciatívy STARTUP SHARKS, kde nájdete Žiadosť a všetky povinné prílohy, ktoré potrebné vyplniť a zaslať na adresu podujatia@sbagency.sk.

Pre všetkých uchádzačov, ktorých schváli komisia bude zabezpečené:

-        stánok na vystavovanie/prezentáciu startupu a trojminútový pitch,

-        ubytovanie (pre max. troch zástupcov spoločnosti),

-        spiatočné letenky (pre max. troch zástupcov spoločnosti).

Prihlasovať so môžete do 10.10.2017.

 

Slovak Business Agency

 

Karadžičova 2

811 09 Bratislava

podujatia@sbagency.sk