Ako čerpať mikropôžičku?

Otázka

Dobrý deň,
mám záujem o mikropôžičku na začatie podnikania. Ide o internetový obchod, tovar by bol získaný z európskych štátov a pôžičku potrebujem hlavne na nákup tovaru. Je možné získať pôžičku bez živnostenského listu? Ak som dobre rozumela je potrebné mať živnostenský list, ale nemôžem začať podnikať bez kapitálu.
Za odpoveď Vám vopred ďakujem.
 

Odpoveď

Dobrý deň, Slovak Business Agency (SBA) v zmysle mikropôžičkového programu poskytuje financovanie živnostníkom a malým obchodným spoločnostiam, začínajúcim podnikateľom  a tiež podnikateľom s dlhšou podnikateľskou históriou. SBA neposkytuje financovanie "nepodnikateľom".

Mikropôžičku poskytujeme na financovanie investičných a prevádzkových potrieb, vrátane nákupu tovarových zásob. Vo výške od 2 500 € do 50 000 €, s lehotou splatnosti do 4 rokov. Začínajúci podnikatelia využívajú často ponúkaný benefit odkladu splátok istiny do 6 mesiacov od čerpania úveru.

Ak máte záujem o mikropôžičku  vyplňte  žiadosť, ktorú nájdete na našej stránke. Žiadosť môžete podajte na jednej z našich spolupracujúcich inštitúcií, ktorá Vám lokalitou lepšie vyhovuje. Zoznam nájdete TU.

Žiadosť je posudzovaná predovšetkým z pohľadu ekonomickej efektívnosti, reálnosti a návratnosti projektu ako aj zabezpečenia mikropôžičky.
 

Podobné články

DISKUSIA