Kooperačné podujatie MODDOM 2014

Slovak Business Agency v spolupráci s partnermi siete Enterprise Europe Network Vás pozývajú na bezplatné kooperačné podujatie, ktoré sa bude konať 16. októbra 2014 počas veľtrhu MODDOM 2014. Podujatie pre spoločnosti z oblasti drevárskeho a nábytkárskeho priemyslu poskytne jedinečnú možnosť rozšíriť okruh potenciálnych partnerov a získať nové obchodné kontakty i za hranicami Slovenska.

Nábytkársky veľtrh sa stal významným miestom na prezentáciu nábytku a bytových doplnkov slovenských i zahraničných výrobcov a predajcov. Odborná verejnosť mala možnosť získať nové poznatky a konfrontovať ich so skutočnosťou premietnutou vo vystavovaných exponátoch. Konfrontácia a porovnávanie domáceho a zahraničného nábytku pomáha našim výrobcom úspešne sa umiestniť so svojou produkciou na zahraničných trhoch.

 

Hľadáte nového obchodného alebo technologického partnera? Pomôžeme Vám!

Sektorové zameranie:

BYTOVÝ NÁBYTOK (nábytok do obývacích izieb, nábytok do kuchýň, spální, jedální, predsieňový, kúpeľňový, sedací čalúnený, detský a mládežnícky nábytok do pracovní)

NEBYTOVÝ NÁBYTOK (kancelársky nábytok, nábytok do hotelov, nábytok do zdravotných a rehabilitačných zariadení, školský nábytok)

OSTATNÝ NÁBYTOK (rustikálny nábytok, repliky štýlového nábytku, nábytok na spoločenské účely (biliardové, šachové stoly), záhradný, chalupový a kempingový nábytok, ratanový nábytok)

MATERIÁLY (aglomerované materiály, nábytkové kovanie, nábytkové sklo, molitany)

BYTOVÁ ARCHITEKTÚRA, DIZAJN

Program
12.00 - 12.15 Registrácia
12.15 - 17.00 Individuálne stretnutia
18.00 Ukončenie podujatia

Účasť:
Ak máte záujem zúčastniť sa na podujatí, je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete tu.

Zaregistrujte sa do 10.októbra a získajte vstup na veľtrh v Incheba Expo v Bratislave zdarma.

Kontakt:

Oľga Némethová,
tel.: 02/50 24 45 13,
e-mail: nemethova@sbagency.sk