Podujatie pre startupy a investorov: CONNECT DAY 2024!

 

Nezmeškajte unikátnu príležitosť pre startupy, investorov a korporácie prepojiť sa, zdieľať inovatívne myšlienky a začať spoluprácu. Čakajú vás prezentácie a workshopy zamerané na najnovšie trendy v technológiách a startupov. Podujatie sa bude konať v rámci viedenského týždňa startupov ViennaUP 2024.

Slovak Business Agency ako partner siete Enterprise Europe Network vás pozýva na podujatie Connect Day 2024, ktoré umožňuje prepojiť začínajúce firmy s investormi zameranými na počiatočné štádium a investície do venture capital.

Kto sa môže na podujatí zúčastniť?

  • Podniky a MSP, pozerajúce sa po inováciách,
  • investori,
  • začínajúce podniky,
  • medzinárodné start-upy z programu GIN goAustria a Vienna Business Agency,
  • zainteresované strany v národnom ekosystéme startupov,
  • národné podnikové siete.

Kedy: 4. júna 2024

Kde: Viedeň, Rakúsko (Wiedner Hauptstrasse 63)

Registrácia: Registračný formulár nájdete na oficiálnej stránke. 

Pred registráciou na podujatie berte na vedomie kritériá vstupu. Connect Day 24 sa môžete zúčastniť iba v prípade, že spĺňate vstupné kritériá a organizátori potvrdili váš profil.

Organizátor: Hlavnými organizátormi podujatia sú Austria Wirtschaftsservice, Global Incubator Network Austria, Austrian Research Promotion Agency, WKO.

Kontaktná osoba za SBA: Katarína Sidorová, sidorova@sbagency.sk  + 421 948 495 159

 

Povedali o podujatí:

,,Celkové podujatie hodnotíme veľmi pozitívne. Vládla tam priateľská atmosféra. Na podujatí sme stretli veľa zaujímavých ľudí a zozbierali množstvo kontaktov do budúcnosti. Dozvedeli sme sa veľa o nových, inovačných riešeniach zo sveta startupov. Celkovo sme absolvovali približne 20 krátkych stretnutí. Rozšírili sme si sieť kontaktov a dohadujeme si druhé kolo stretnutí s ľuďmi, ktorých sme na Connect day stretli,“ hovorí Lenka Rabčanová, Business Growth and Innovation Specialist zo softvérovej firmy Touch4IT so sídlom na Slovensku, a ktorá pôsobí globálne. Zameriavajú sa najmä na trh USA a DACH región. Úspešne zrealizovali projekty vo viac ako 25 krajinách.


Enterprise Europe Network (EEN) je sieť, ktorá pomáha podnikom inovovať a rásť v medzinárodnom meradle. Ide o najväčšiu svetovú sieť podpory pre malé a stredné podniky s medzinárodnými ambíciami. Sieť je aktívna viac ako v 60 krajinách. Združuje odborníkov z členských organizácií, ktoré sú známe svojou odbornosťou v oblasti podpory podnikania.

Získajte prístup do najväčšej európskej databázy obchodných príležitostí. Pomôžeme vám nadviazať nové medzinárodné partnerstvá. Databáza ponúka niekoľko tisíc obchodných a technologických profilov. Pre viac info: een.sk

 

 

DISKUSIA