Smart City Summit and Expo

Digitálna transformácia a zelená transformácia, sú hlavné témy najväčšieho veľtrhu hybridných inteligentných miest v Ázii -2023 Smart City Summit and Expo (SCSE). Tento výnimočný event vytvára priestor pre spoločné podujatia zamerané na inteligentnú zdravotnú starostlivosť, dopravu, IoT riešenia, či startupové komunity.

SCSE sa bude konať v Taipei a Kaohsiungu od 28. marca do 1. apríla 2023, pre návštevníkov je pripravených viac ako 60 odborných fór, očakáva sa účasť viac ako  600 vystavovateľov.

 

Podpora hospodárskeho rastu, stimulácia súkromných ​​investícií, vytváranie zelených pracovných miest, či dosiahnutie energetickej autonómie s cieľom vytvoriť lepšie miesto pre budúce generácie aj o tom bude Net Zero City Expo 2050. Priemyselné mesto Kaohsiung s dlhou históriou, ašpiruje na revolúciu v prechode z tradičného priemyselného mesta na úplne nové inteligentné mesto. SCSE v Kaohsiung určite priláka zástupcov miest a poskytovateľov riešení pre inovácie a digitálnu transformáciu.

Ak vás tieto informácie zaujali, máte možnosť sa SCSE zúčastniť osobne, keďže Taiwan po dlhšej prestávke otvoril svoje hranice.

Registrácia - https://smartcity.org.tw/vip/m_login.php