Zažite s nami Podnikateľskú fiestu!

Si podnikateľ, začínajúci podnikateľ alebo máš záujem sa čo to dozvedieť o podnikaní? Príď na Podnikateľskú fiestu! Čaká ťa poriadna nálož informácií, zaujímavostí a praktických rád, ktoré ti pomôžu v biznise. A tiež ochutnávka skvelého jedla, ktoré ti dodá energiu. Príď na fiestu a môžeš debatovať,  vypočuť si zaujímavé príbehy menších aj väčších firiem a získať know-how pre seba. Hovoriť sa bude o tom, ako získať šikovných zamestnancov, keď ich je na trhu málo, a ako čo najlepšie odprezentovať ponúkaný plat v inzerátoch. Dozvieš sa, ako uspieť v biznise so Zero Waste prístupom, ale aj v prostredí online, kde je čoraz väčšia konkurencia. A popritom ti profesionálny kuchár a mladá blogerka ukážu, ako môžeš znížiť odpad doma alebo v gastro prevádzke. 

Celým podujatím bude sprevádzať Sajfa, ktorý tiež porozpráva o tom, ako sa z rádia dostal až na Youtube, kde ho sleduje vyše 150-tisíc ľudí.

Chceš prísť? Tak si zapamätaj dátum 3. október - čaká ťa skvelá Podnikateľská fiesta!

 
A POZOR! Tento rok ju zažijete už aj v Košickom, Žilinskom a Banskobystrickom regióne!

 

Program

Registrácia: od 13:00                                     

Online registrácia: kapacita podujatia je obmedzená, zabezpečte si svoje miesto prostredníctvom registrácie na http://bit.ly/Podnikatelska_fiesta   

               

Viac informácií a program nájdete TU.