Dotazník - Stav anjelského investovania na Slovensku

                                         

Dovoľte nám osloviť Vás so žiadosťou vyplnenia dotazníka zameraného na získanie spätnej väzby na stav anjelského investovania na Slovensku (SK verzia) a v EÚ (EN verzia). Biznis anjel alebo anjelský investor je individuálny súkromný investor, ktorý investuje svoje skúsenosti, čas a peniaze do firiem, začínajúcich firiem a startupov.  Myslíte si, že existuje na Slovensku všeobecné povedomie o tom, čo anjelské investovanie vlastne je? Aké sú hlavné faktory úspechu, výzvy, či prekážky brániace najmä ženám podnikateľkám stať sa anjelskými investorkami a pomôcť tak začínajúcej podnikateľke financovať jej podnikanie?

Tieto i ďalšie zaujímavé otázky sú obsahom 10-minútového dotazníka,  ktorý je súčasťou aktivít realizovaných v rámci európskeho projektu CrossEUWBA. Cieľom tohto projektu je uľahčiť financovanie podnikania žien podnikateliek za pomoci ženských podnikateľských anjelov a prispieť tak k podpore súkromných investícii do podnikania.

Ďakujeme, že i Vy prispejete k zmapovaniu aktuálnej situácie v oblasti anjelského investovania na Slovensku a v EÚ,  zvýšeniu povedomia o tejto téme a k ďalšej podpore podnikania žien, napr. i prostredníctvom súkromných investícií. Prosíme, vyplňte dotazník do 31. augusta 2017. Dotazník, i jeho výsledky budú publikované i na webovej stránke projektu www.crosseuwba.eu (momentálne v príprave), ako aj na Facebooku CrossEUWBA a FB ambasadorka.

Ak vás táto téma zaujíma, budeme radi, keď sa na nás obrátite.

Kontakt:

Katarína Gavalcová
Manager of International Activities
Telephone: +421 2 20 363 176

 

 

Leták projektu

WEB: www.crosseuwba.eu

 

Ďalšie články:

Ako môže vášmu podnikaniu pomôcť podnikateľský anjel?

Inšpirovať? Inovovať? Investovať? Za všetkým hľadaj ženu.